275953_100000014541916_25292_n (1).jpg
Můj příběh:
Narodila jsem se s vrozenou vadou kyčlí,proto jsem už od mladého věku byla osobou zdravotně znevýhodněnou.Vystudovala jsem gymnázium a zdárně ho ukončila maturitou,ale to v žádném případě mi nezajistilo,že jsem okamžitě našla práci,kterou bych dělala s radostí a chutí.Na počítači jsem se naučila pracovat ihned po ukončení střední školy a hrozně mě to baví.Baví mě taky zkoušet nové věci a zapojovat se do nových projektů.Momentálně pracuji na půl úvazku a jako vedlejší činnost jsem si zvolila práci na ŽL z domova,kterou tady na těchto stránkách doporučuji i Vám.Je to práce v oboru affiliate marketing.Všechny práce na tomto webu jsou z domova z vlastního počítače s připojením na internet. Můžete ji vykonávat v jakoukoli denní nebo noční hodinu. Jsou vhodné pro maminky na MD, invalidní důchodce, nebo jenom k přivýdělku. Obor affiliate marketing se na českém a slovenském internetu teprve rozbíhá, proto máte nekonečné možnosti spolupráce. Trvalo mi dlouhá léta,než jsem se konečně dostala k výdělkům uváděným na tomto webu.Práce jsou to všechny odzkoušené a fungující.Pokud na těchto stránkách nehledáte práci z domova, můžete zde pouze pohodlně a výhodně nakoupit produkty nebo služby v různých eshopech. Ve svém jednání a v postojích preferuji loajalitu,pravdomluvnost a otevřenost.K mým zájmům taky patří péče o zvířátka a ekologie.
www.sprehledem.cz

Něco pro volný čas

Trávíte svůj volný čas raději aktivně a rádi se učíte nové metody?Pečujete o své tělo?Pro Vás pro všechny jsou tady on-line Kurzy z domova. Pohodlně se usaďte u svého počítače v kteroukoliv denní nebo noční hodinu.Uvařte si kafe, nebo čaj a otevřete si portál,kde najdete spoustu zajímavých kurzů pro kutily,švadlenky,různé ruční práce a kreativní činnosti.Registrace je samozřejmě zdarma! A dobrou zprávou taky je,že si můžete každý kurz nezávazně vyzkoušet.Registrace zde:
Děti.jpg
Jste zruční? Umíte dobře pracovat na počítači?Máte nápad a rádi by jste ho sdíleli s jinými lidmi?Přihlašte se do Kurzů pro radost jako lektor.Registrace na výše uvedeném linku.
2ban-336x280.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one