275953_100000014541916_25292_n (1).jpg
Můj příběh:
Narodila jsem se s vrozenou vadou kyčlí,proto jsem už od mladého věku byla osobou zdravotně znevýhodněnou.Vystudovala jsem gymnázium a zdárně ho ukončila maturitou,ale to v žádném případě mi nezajistilo,že jsem okamžitě našla práci,kterou bych dělala s radostí a chutí.Na počítači jsem se naučila pracovat ihned po ukončení střední školy a hrozně mě to baví.Baví mě taky zkoušet nové věci a zapojovat se do nových projektů.Momentálně pracuji na půl úvazku a jako vedlejší činnost jsem si zvolila práci na ŽL z domova,kterou tady na těchto stránkách doporučuji i Vám.Je to práce v oboru affiliate marketing.Všechny práce na tomto webu jsou z domova z vlastního počítače s připojením na internet. Můžete ji vykonávat v jakoukoli denní nebo noční hodinu. Jsou vhodné pro maminky na MD, invalidní důchodce, nebo jenom k přivýdělku. Obor affiliate marketing se na českém a slovenském internetu teprve rozbíhá, proto máte nekonečné možnosti spolupráce. Trvalo mi dlouhá léta,než jsem se konečně dostala k výdělkům uváděným na tomto webu.Práce jsou to všechny odzkoušené a fungující.Pokud na těchto stránkách nehledáte práci z domova, můžete zde pouze pohodlně a výhodně nakoupit produkty nebo služby v různých eshopech. Ve svém jednání a v postojích preferuji loajalitu,pravdomluvnost a otevřenost.K mým zájmům taky patří péče o zvířátka a ekologie.
www.sprehledem.cz

Práce z domova

E-shop Poštovné zdarma nabízí možnost zakoupit si různé zboží ( šperky, hodinky, vybavení do auta,móda,wellness,sport,elektronika,atd.). Jeho výhodou oproti ostatním e-shopům je, že za zaslání zboží neplatíte vůbec žádné poštovné. Pokud chcete s e-shopem spolupracovat na bázi affiliate partnera, nabízí provizi za každý nákup, který doporučíte ve výši 20%. Vstoupit na stránky e-shopu můžete kliknutím na banner výše.
Bližší informace o spolupráci vám zašlu zpětně na váš email, který zadáte do emailového formuláře v pravém horním rohu stránek.
Firma OKG patří mezi úspěšné české firmy s 14 letou tradicí na českém trhu. Zabývá se prodejem potravinových doplňků na báze bylinných extraktů, které jsou vyrobeny z čistých bylinek bez přídavků jakékoliv chemie. Přípravky působí synergicky - jeden přípravek působí na více nemocí a neduhů. Pokud si objednáte více druhů,má to ještě blahodárnější účinky. Doporučuji registraci na firemních stránkách www.okg-family.cz i pokud nechcete výrobky prodávat, ale pouze nakupovat pro sebe a svou rodinu. Po registraci totiž automaticky získáte slevu 40% se kterou nakupujete po celou dobu registrace bez nutnosti stát se distributorem pouze pro sebe a svou rodinu, která nemá přístup k internetu. Registrujte se pod mým ID: 03-014919
reg.email: adriana.stancikova@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one