275953_100000014541916_25292_n (1).jpg
Můj příběh:
Narodila jsem se s vrozenou vadou kyčlí,proto jsem už od mladého věku byla osobou zdravotně znevýhodněnou.Vystudovala jsem gymnázium a zdárně ho ukončila maturitou,ale to v žádném případě mi nezajistilo,že jsem okamžitě našla práci,kterou bych dělala s radostí a chutí.Na počítači jsem se naučila pracovat ihned po ukončení střední školy a hrozně mě to baví.Baví mě taky zkoušet nové věci a zapojovat se do nových projektů.Momentálně pracuji na půl úvazku a jako vedlejší činnost jsem si zvolila práci na ŽL z domova,kterou tady na těchto stránkách doporučuji i Vám.Je to práce v oboru affiliate marketing.Všechny práce na tomto webu jsou z domova z vlastního počítače s připojením na internet. Můžete ji vykonávat v jakoukoli denní nebo noční hodinu. Jsou vhodné pro maminky na MD, invalidní důchodce, nebo jenom k přivýdělku. Obor affiliate marketing se na českém a slovenském internetu teprve rozbíhá, proto máte nekonečné možnosti spolupráce. Trvalo mi dlouhá léta,než jsem se konečně dostala k výdělkům uváděným na tomto webu.Práce jsou to všechny odzkoušené a fungující.Pokud na těchto stránkách nehledáte práci z domova, můžete zde pouze pohodlně a výhodně nakoupit produkty nebo služby v různých eshopech. Ve svém jednání a v postojích preferuji loajalitu,pravdomluvnost a otevřenost.K mým zájmům taky patří péče o zvířátka a ekologie.
www.sprehledem.cz

Prácetisíciletí

práce tisíciletí
práce tisíciletí
Nová práce pro obchodníky, která Vám změní budoucnost.
Německá společnost , která sídlí v Mnichově, přichází na trh s novým jednotným cashbackovým systémem pro všechny obchodníky - velké řetezce i maloobchodníky. Na kartě ,nebo v aplikaci v telefonu se při každém nákupu budou sbírat body, které se promění v reálne peníze.Karty i aplikace zákazníci budou moct využít pro běžné nákupy jak v kamenných prodejnách, tak i v internetových obchodech. Dnešní věrnostní programy fungují většinou jen pro velké řetězce jako je Tesco, Billa, Penny Market, Globus. Nový cashbackový systém dá možnost vydělat i malým obchodníkům. Např. v pekařství za rohem Vašeho baráku si koupíte chleba a 20 rohlíků a i z toho nákupu můžete dostat cashback. Karta bude přenosná z obchodu do obchodu. Mnoho lidí v současné době nevlastní zákaznickou kartičku prodejny. Proč? Protože těch karet je hodně, mají je plnou peněženku , nechtějí je nosit s sebou a nechodí nakupovat pořád do jedné prodejny, ale střídají to. V novém programu všechno toto padá. Obchodník vydá zákazníkovi kartičku a ten s ní může nakupovat kdekoliv. Karta funguje i jako platební. Po nasbírání cashbacku s ní bude možno normálně platit jako běžnou platební kartou.
V současné době systém už funguje ve 24 krajinách světa a od září 2016 přichází taky do Evropy, kde bude rozšířený v 10 zemích - Německo,Francie, Švýcarsko, Rakousko, Itálie,Slovinsko, Maďarsko,Polsko, ČR a SR. Vy jako obchodník můžete být u zrodu tohoto nového cashbackového systému tím, že se registrujete jako investor a pomůžete s financováním velké reklamní kampaně na internetu a v jiných médiích ( televize,rádio,tisk) ,která je plánovaná na září 2016.Tuto megakampaň má na starosti renomovaná americká reklamní agentura ServicePlan,která je známá reklamou pro Coca-Colu, T-mobile, OBI, Volvo, Lufthansu nebo v současnosti pro BMW.Po reklamní kampani následuje 2. fáze projektu, ve které bude 5000 operátorů call center oslovovat všechny prodejny, čím se zvýší povědomí o projektu, aby zákazníci věděli, do které prodejny si pro kartičku zajít. Vaší odměnou jako investora bude celoživotní podíl na obratu Vámi zaregistrovaných obchodů a mnoho dalších výhod. Počet registrovaných obchodů není ničím omezen. Je jen na Vás, kolik obchodníků oslovíte a registrujete. Obchodník provozující prodejnu nemá žádné zvláštní náklady pro pořízení těchto karet. Vaše registrace jako investora probíhá zakoupením MTM balíčků Basic nebo Premium.Balíčky se liší velikostí podílu na obratu obchodů a počtem karet a QR kódů pro aplikaci.Registrujte se ještě dnes ,nábor investorů je časově omezen do poloviny září 2016!!!
Do tohoto cashbackového systému hledám 10 zapálených obchodníků, kteří už mají vybudované obchodní vztahy s firmami a budou jim moct nabídnout spolupráci.Pojďme společně změnit ekonomickou situaci v naší zemi, zbavit chudé lidi dluhů a exekucí a pomoct živnostníkům vydělat slušné zisky! Já osobně vidím v tomto projektu velkou perspektivu a naději pro lepší život mnoha lidí.
Bližší informace o celém projektu Vám sdělím osobně na telefonním čísle 774 134 671 nebo na email.Emailovou adresu najdete v rubrice Kontakt v záhlaví těchto stránek. V emailu mi taky pošlete telefonický kontakt na sebe, pro případ rychlého spojení
představení projektu  66.42kB
představení projektu.
MTM-letak.pdf  4.27MB
leták
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one